KONCERT CHARYTATYWNY ZESPOŁU KULT

Holistyczne Centrum Wsparcia po Stracie eMOCja

Centrum eMOCja tworzą ludzie od lat związani z ideą hospicyjną, wolontariatem, a także cała rzesza „Aniołów” (bo tak nazywamy sponsorów i darczyńców, dzięki którym udaje się pomagać w najtrudniejszych i najpiękniejszych chwilach na granicy życia i śmierci).

Zespół eMOCji pojawia się w momencie, gdy dowiadujesz się, że współczesna medycyna nie zna ratunku i ktoś kogo kochasz, umrze, zginął w wypadku, odszedł nagle, niespodziewanie, kiedy tracisz dziecko w ciąży, kilkuletnie, nastoletnie albo to właśnie Tobie pozostaje niewiele czasu. Pojawiamy się w momencie, gdy wali się wszystko, a świat rozkłada ręce z informacją: „nie da się zrobić niczego więcej”.

Elwira Liegman – dyrektor Holistycznego Centrum Wsparcia po Stracie eMOCja politolog, redaktor, producent, marketingowiec, life & business coach

Od 2011 roku związana z ideą hospicyjną.
W 2019 roku podjęła się budowy pierwszego w Polsce holistycznego centrum wsparcia po stracie, które rozpoczęło swoją działalność w Gdańsku w lipcu 2020 roku obejmując opieką osoby w żałobie na całym świecie. Na stałe związana z Hospicjum Pomorze Dzieciom i Hospicjum Perinatalnym TuliPANI.
Mówca motywacyjny, twórca autorskich warsztatów dla kobiet zmagających się ze stratą i poszukujących pełni kobiecości.
Koordynator licznych projektów zgodnych z misją: „aby nikt w żałobie i chorobie nie był sam”. Organizator wielu eventów i warsztatów okołoterapeutycznych przełamujących tabu związane ze śmiercią i procesem umierania. Twórca przestrzeni dla dialogu międzyreligijnego i multikulturowego.
Od lat podróżuje po świecie w poszukiwaniu inspiracji dotyczących przeżywania śmierci i żałoby w różnych kulturach świata. www.centrumemocja.pl www.pomorzedzieciom.pl

Rafał Porzeziński – Trener terapii uzależnień, dziennikarz, działacz społeczny, Prezes Stowarzyszenia Ocaleni, autor i prowadzący program „Ocaleni” w TVP i Polskim Radiu.

Od 15 lat prowadzi wydawnictwo Raj Media (rajmedia.pl) którego celem jest publikacja i popularyzacja treści służących rozwojowi duchowemu, pokonywaniu kryzysu, wychodzeniu z uzależnień. Jest autorem kilkunastu audiobooków o tematyce trzeźwościowej, kilku książek, kilkuset publicystycznych programów telewizyjnych i radiowych, których celem jest odbudowywanie człowieka w kryzysie. Od 1993 nieprzerwanie pracuje w radio, m.in w Pierwszym Programie Polskiego Radia (w tym jako Dyrektor i Redaktor Naczelny), w Trzecim Programie Polskiego Radia, Radiu Zet, Radiu Kolor, w Radiu Plus jako Dyrektor Programowy Sieci. Jest stałym felietonistom „Niedzieli”.