"Wolna Scena"

Organizator nie ponosi kosztów za występ oraz kosztów dojazdu i zakwaterowania uczestników

Zgłoszenia należy przesłać e-mailem na adres grafika@mokmoryn.pl z dopiskiem TKP WOLNA SCENA.

Zgłoszenie w e-mailu powinno zawierać poniższe informacje, nazwę zespołu /imię i nazwisko wokalisty, repertuar, krótką notkę informacyjną o zespole / wokaliście oraz wymagania techniczne - instrumentarium.

 

Czym jest „Wolna Scena”?

Jest stworzona specjalnie dla tych, którzy marzą o występie na scenie, ale potrzebują wsparcia i okazji do rozwijania swoich umiejętności. Nasz festiwal jest do tego okazją organizatorzy oferują uczestnikom możliwość występu na dużej scenie scenie, gdzie mogą zaprezentować swoje talenty publiczności w przyjaznym i wspierającym środowisku.

 

Dla kogo?

„Wolna Scena” jest skierowana do twórców i wykonawców, zarówno solistów, jak i grup. Zapraszamy zespoły muzyczne, chóry, wokalistów i wszystkich, którzy pragną podzielić się swoją sztuką. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z muzyką czy śpiewem, czy jesteście już bardziej doświadczeni.

 

Co oferujemy?

W ramach „Wolnej Sceny” oferujemy uczestnikom 15-30 minutowy występ na wyjątkowej scenie, 7 lipca w godzinach 15.00 - 17.30, podczas ostatniego dnia festiwalu. Zapewniamy także wsparcie techniczne. Nasz zespół zapewnia pomoc w organizacji występu, byście mogli skoncentrować się na swojej sztuce. Ponadto, aktywnie promujemy wydarzenie związane z programem.

 

Jak się zgłosić?

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem, zachęcamy do przesyłania zgłoszeń za pomocą emaila, który znajdziecie na stronie www.tkpfestiwal.pl w zakładce "Wolna scena". To prosty krok, który otwiera drogę do możliwości dzielenia się swoją twórczością z publicznością.

Chcesz wystąpić na dużej scenie? Śpiewasz, tańczysz, grasz na instrumencie? To właśnie nasz festiwal i „Wolna Scena” jest miejscem dla Ciebie.

SPONSORZY

PATRON MEDIALNY

PARTNERZY WYDARZENIA