Galerie

Galeria

Szanowni Państwo, z ogromną radością pragniemy wyrazić nasze najserdeczniejsze podziękowania za niezastąpioną pomoc i wsparcie, które okazaliście nam podczas organizacji czterodniowego festiwalu TKP Miłek 2023. To dzięki Waszej nieocenionej pomocy i zaangażowaniu nasze wydarzenie odniosło sukces i stało się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować:

  • eMOCja - holistycznemu centrum wsparcia po stracie, za Waszą cenną pomoc w koordynacji wydarzenia oraz zaangażowanie w budowanie silnego fundamentu emocjonalnego dla naszego festiwalowego środowiska.

  • Fundacji Pomorze Dzieciom, Tulipani, Stowarzyszeniu Ocaleni oraz Kontener Serwis, za Waszą bezinteresowną pomoc i zaangażowanie w organizację festiwalu, które przyczyniły się do jego pomyślnego przebiegu i sukcesu. Wasza wszechstronna i nieoceniona pomoc w obszarze logistycznym, technicznym oraz organizacyjnym była niezastąpiona.

  • Pracowni Złotniczej MEJP Jarosława Powagi, za wspaniałą współpracę w zakresie przygotowania i dostarczenia pięknych pamiątek festiwalowych. Wasze wyjątkowe i starannie wykonane prace wzbogaciły festiwalowy klimat i z pewnością zostaną cenione przez uczestników.

  • Alu-Star Gospodarka Odpadami, za Waszą zieloną inicjatywę i pomoc w utrzymaniu czystości podczas festiwalu. Dzięki Waszej profesjonalnej obsłudze odpadów mogliśmy zagwarantować czyste i przyjazne środowisko dla naszych gości.

Szczególne podziękowania należą się także Burmistrzowi Gminy Chojna, Barbarze Raweckiej, za wsparcie i zaufanie, które okazała naszej organizacji. Dzięki Pani determinacji i zaangażowaniu festiwal TKP Miłek 2023 mógł odbyć się na stadionie miejskim w Chojnie, tworząc niepowtarzalną atmosferę i kultywując ducha lokalnej społeczności.

Nie możemy również zapomnieć podziękować prezesowi firmy POMOT, Leszkowi Siatce, za hojne wsparcie finansowe, które było nieodzowne dla realizacji naszych celów. Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy zapewnić uczestnikom niezapomniane doświadczenia artystyczne i muzyczne.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim wymienionym podmiotom za Waszą wyjątkową pomoc i wsparcie. Wasze zaangażowanie i oddanie włożone w organizację festiwalu TKP Miłek 2023 nie mają sobie równych, i przyczyniły się do sukcesu tego niezapomnianego wydarzenia.

 

Z wyrazami najgłębszego uznania,

Zespół Organizacyjny TKP Miłek 2023

Edycja 2023

SPONSORZY

PATRON MEDIALNY

PARTNERZY WYDARZENIA